Novinky

09.11.2021 Zrušení půlkolony a kolony

Správce DDH

21.10.2021 Podzimní prázdniny 2021

Upozorňujeme, že v době podzimních prázdnín, tj. 27.10. - 29.10.2021 se kroužky nekonají. V pondělí 25.10. a v úterý 26.10.2021 probíhají kroužky beze změn.

23.05.2021 Rozvolnění opatření

Vážení rodiče, v rámci aktuálního rozvolnění se již může v SVČ uskutečňovat činnost. O možnostech konání jednotlivých kroužků budete informováni vedoucím.

Zápisy do kroužků, informace k zahájení

16.09.2021 Vážení rodiče, zápis do kroužků SVČ je v plném proudu. V nabídce "kroužky" na těchto stránkách najdete aktuální nabídku kroužků pro školní rok 2021/2022, kde se můžete elektronicky přihlašovat. V případě, že dáváte přednost osobní návštěvě, jsou pro vás pracovníci SVČ k dispozici do 24.9.2021 v budově Školní 2 (Petrin) od 9 do 17 hod.

Pro elektronické přihlášení je nutná registrace, po které budete mít k dispozici "klientské centrum". Z klientského centra již můžete své děti hlásit nejen do libovolných kroužků, ale i na různé akce a tábory. V případě, že jste již někdy elektronické přihlašování využili, stačí se opět přihlásit pomocí registrovaného emailu a hesla, které jste si nastavili.

Přihlášky již emailem neposíláme, po schválení vám příjde informace o vygenerované přihlášce ve vášem účtu. Přihlášky mají 2 části. Na první straně najdete vámi vyplněné údaje, informace do kterého kroužku je přihláška podána a předpis k úhradě. Na druhém listě najdete informace o důvodech zpracování osobních údajů a souhlasy s použitím os.důvodů, které si sami volíte.  Upozorňujeme, že přihlášení je platné po odvzdání obou podepsaných listů přihlášky!!!  V případě, že nemáte možnost tisku, vytiskneme vám přihlášku u nás na počkání.

UPOZORNĚNÍ! V průběhu září může dojít ke změně termínu, popř.se kroužek nemusí otevřít pro malý počet přihlášených. Neplaťte proto prosím zápisné před rozjezdem daného kroužku!!! Před úhradou kroužku si zkontrolujte, jestli nemáte přeplatek z min.let! Přeplatky, prosím, využijte k úhradě přednostně.

V případě potíží s online přihlášením, využitím přeplatku apod., můžete kontaktovat p.Klause, tel.: 737 286 394.

Soubory ke stažení:


Leták_ZÚ_2021_2022 

ZÚ 2021_2022_1.schůzky 

Činnost kroužků v souvislosti s Covid-19
Pro SVČ paltí podobná pravidla jako na konci školního roku. Jedná se zejména o tyto podmínky:
- kroužku/kurzu se mohou účastnit osoby, které nejeví známky respiračního onemocnění
- při činnostech nad 20 osob je potřeba dokládat potvrzení o očkování, testování, nebo 
  prodělané nemoci dle platných podmínek
- ve společných prostorách (schodiště, chodby) je nutné mít ochranu úst - rouška, respirátor

Kroužky jsme planovali tak, aby se činnosti neúčastnilo více jak 20 osob. Dokládat není tedy zatím potřeba nic, v případě nutnosti budete informováni vedoucím ZÚ.