Novinky

25.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V odkaze DOKUMENTY naleznete dokument "Informační povinnost GDPR", kde najdete informace o ochraně osobních údajů. V odkaze KONTAKTY je uveřejněno jméno pověřence pro ochranu os.údajů.

23.04.2018 Zrušení čarodějnických nočních hrátek

Vážení návštěvníci, čarodějnické noční hrátky, které byly plánované na 27.4.2018, jsme museli z organizačních důvodů zrušit. Děkujeme za pochopení.

27.03.2018 Příměstské tábory 2018

Vzhledem k tomu, že se hromadí dotazy ohledně příměstských táborů pro tento rok, přinášíme informace. SVČ Bruntál zažádalo na příměstské tábory MAS Hrunbý Jeseník. Tábory by tak měly být levnější, a každý turnus s nějakým zaměřením. Konečná výše schváleného příspěvku není ještě známá, takže v tuto chvíli zveřejňujeme nabízené termíny, a vy si tak můžete již předběžně rezervovat místa. O zaměření a konečné ceně budete dodatečně informování. Děkujeme za pochopení.

09.01.2018 Schválené rozpočty a střednědobé výhledy přísp.organizací

Schválené rozpočty a střednědobé výhledy příspěvkových organizací města najdete v odkaze http://www.mubruntal.cz/prispevkove-organizace/os-54803/p1=82124

Bruntálští Panteři patří k těm nejlepším

09.03.2017 V Bruntále máme jedny z nejlepších hráčů NERFligy. Z mistrovství republiky si dovezli pohár za druhé místo. O vítězství rozhodl jeden výstřel.
Republikové kolo NERFligy se konalo v polovině února v Ivančicích. Bruntál reprezentovali Panteři, kteří do finále postoupili z okresního a krajského kola s dalšími dvacíti družstvy. „Začátek se mi moc těžký nezdál. V okresním kole jsme měli těžší soupeře. Poslední zápas s Kopřivnicí byl vyrovnaný a museli jsme jít do rozstřelu, který byl taky dlouho dobu vyrovnaný. Nakonec se nám nepodařilo trefit terč a skončili jsme druzí,“ popsal turnaj Radek Grofek.
Kroužek NERFligy v Bruntále organizuje Středisko volného času. Funguje od loňského jara. Navštěvuje jej 20 chlapců. Při hře jsou na hřišti dvě tříčlenná družstva. Střelci jsou schovaní za překážkami, odkud se trefují do terčů. Používají speciální zbraně s molitanovými náboji určené pro NERFligu.

Druhý nejlepší tým NERFligy v republice jsou bruntálští Panteři. Zleva: Dominik Oltyán, Radek Grofek, Roman Skalický. Foto: zup