Novinky

02.03.2017 Nabídka letních táborů

Nabídka letních táborů je kompletní. Vybrat si můžete v záložce tábory. Pozor! U některých táborů je kapacita omezena!

18.10.2016 Spuštění nového webu

Dnes byl oficiálně spuštěn nový web SVČ Bruntál. Nové stránky vám usnadní a zpřehlednili výběr a přihlašování do kroužků a akcí.

29.09.2016 Nerf Kroužky

První zahajovací schůzka všech Nerf kroužků se uskuteční v úterý 4.10.2016 v 15 hod. v prostorách SVČ na Petrině. Od dalšího týdne budou již další setkání s drobnými úpravami v plánovaných termínech.

Bruntálští Panteři patří k těm nejlepším

09.03.2017 V Bruntále máme jedny z nejlepších hráčů NERFligy. Z mistrovství republiky si dovezli pohár za druhé místo. O vítězství rozhodl jeden výstřel.
Republikové kolo NERFligy se konalo v polovině února v Ivančicích. Bruntál reprezentovali Panteři, kteří do finále postoupili z okresního a krajského kola s dalšími dvacíti družstvy. „Začátek se mi moc těžký nezdál. V okresním kole jsme měli těžší soupeře. Poslední zápas s Kopřivnicí byl vyrovnaný a museli jsme jít do rozstřelu, který byl taky dlouho dobu vyrovnaný. Nakonec se nám nepodařilo trefit terč a skončili jsme druzí,“ popsal turnaj Radek Grofek.
Kroužek NERFligy v Bruntále organizuje Středisko volného času. Funguje od loňského jara. Navštěvuje jej 20 chlapců. Při hře jsou na hřišti dvě tříčlenná družstva. Střelci jsou schovaní za překážkami, odkud se trefují do terčů. Používají speciální zbraně s molitanovými náboji určené pro NERFligu.

Druhý nejlepší tým NERFligy v republice jsou bruntálští Panteři. Zleva: Dominik Oltyán, Radek Grofek, Roman Skalický. Foto: zup