Novinky

15.08.2017 Nabídka kroužků na školní rok 2017/2018

V sekci kroužky naleznete nabídku kroužků na školní rok 2017/2018. Informace budeme ještě průběžně aktualizovat a doplňovat, ale již nyní je možné se elektronicky přihlašovat.

02.03.2017 Nabídka letních táborů

Nabídka letních táborů je kompletní. Vybrat si můžete v záložce tábory. Pozor! U některých táborů je kapacita omezena!

18.10.2016 Spuštění nového webu

Dnes byl oficiálně spuštěn nový web SVČ Bruntál. Nové stránky vám usnadní a zpřehlednili výběr a přihlašování do kroužků a akcí.

Bruntálští Panteři patří k těm nejlepším

09.03.2017 V Bruntále máme jedny z nejlepších hráčů NERFligy. Z mistrovství republiky si dovezli pohár za druhé místo. O vítězství rozhodl jeden výstřel.
Republikové kolo NERFligy se konalo v polovině února v Ivančicích. Bruntál reprezentovali Panteři, kteří do finále postoupili z okresního a krajského kola s dalšími dvacíti družstvy. „Začátek se mi moc těžký nezdál. V okresním kole jsme měli těžší soupeře. Poslední zápas s Kopřivnicí byl vyrovnaný a museli jsme jít do rozstřelu, který byl taky dlouho dobu vyrovnaný. Nakonec se nám nepodařilo trefit terč a skončili jsme druzí,“ popsal turnaj Radek Grofek.
Kroužek NERFligy v Bruntále organizuje Středisko volného času. Funguje od loňského jara. Navštěvuje jej 20 chlapců. Při hře jsou na hřišti dvě tříčlenná družstva. Střelci jsou schovaní za překážkami, odkud se trefují do terčů. Používají speciální zbraně s molitanovými náboji určené pro NERFligu.

Druhý nejlepší tým NERFligy v republice jsou bruntálští Panteři. Zleva: Dominik Oltyán, Radek Grofek, Roman Skalický. Foto: zup