Novinky

06.12.2018 Mikulášské noční hrátky zrušeny

Z důvodu malého počtu nahlášených účastníků se Mikulášské noční hrátky ruší! Děkujeme za pochopení.

25.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V odkaze DOKUMENTY naleznete "Informační povinnost GDPR", kde získáte informace o ochraně osobních údajů. V odkaze KONTAKTY je uveřejněno jméno pověřence pro ochranu os.údajů.

23.04.2018 Zrušení čarodějnických nočních hrátek

Vážení návštěvníci, čarodějnické noční hrátky, které byly plánované na 27.4.2018, jsme museli z organizačních důvodů zrušit. Děkujeme za pochopení.

27.03.2018 Příměstské tábory 2018

Vzhledem k tomu, že se hromadí dotazy ohledně příměstských táborů pro tento rok, přinášíme informace. SVČ Bruntál zažádalo o příspěvek na příměstské tábory MAS Hrunbý Jeseník. Tábory by tak měly být levnější, a každý turnus s nějakým zaměřením. Konečná výše schváleného příspěvku není ještě známá, takže v tuto chvíli zveřejňujeme nabízené termíny, a vy si tak můžete již předběžně rezervovat místa. O zaměření a konečné ceně budete dodatečně informování. Děkujeme za pochopení.

Turnaj v badmintonu

19.11.2017 V neděli 5. 11. 2017 proběhl turnaj amatérských hráčů v badmintonu. Akci pořádalo SVČ Bruntál. Celkem se turnaje zúčastnilo 28 hráčů, kteří podávali skvělé výkony. Soupeřilo se ve třech kategoriích. Kategorie dívek, chlapců a dospělých bez ohledu na věk. Vítězové i poražení byli odměněni drobnými cenami a diplomem. Hráči podávali kvalitní výkony a také proto plánujeme již nyní druhý turnaj, který proběhne 6. 1. 2018. Tímto jste srdečně zváni.
Umístění v jednotlivých kategoriích:

                                     DÍVKY                                CHLAPCI                                     DOSPĚLÁCI

  1. místo:           Tereza Tesařová              Radim Rozprým                         Mirci
  2. místo:           Julie Good                        Jan Župka                                   Hvězdy
  3. místo:           Eliška Good                      Tomáš Prosecký                       Karlovice