Novinky

06.12.2018 Mikulášské noční hrátky zrušeny

Z důvodu malého počtu nahlášených účastníků se Mikulášské noční hrátky ruší! Děkujeme za pochopení.

25.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V odkaze DOKUMENTY naleznete "Informační povinnost GDPR", kde získáte informace o ochraně osobních údajů. V odkaze KONTAKTY je uveřejněno jméno pověřence pro ochranu os.údajů.

23.04.2018 Zrušení čarodějnických nočních hrátek

Vážení návštěvníci, čarodějnické noční hrátky, které byly plánované na 27.4.2018, jsme museli z organizačních důvodů zrušit. Děkujeme za pochopení.

27.03.2018 Příměstské tábory 2018

Vzhledem k tomu, že se hromadí dotazy ohledně příměstských táborů pro tento rok, přinášíme informace. SVČ Bruntál zažádalo o příspěvek na příměstské tábory MAS Hrunbý Jeseník. Tábory by tak měly být levnější, a každý turnus s nějakým zaměřením. Konečná výše schváleného příspěvku není ještě známá, takže v tuto chvíli zveřejňujeme nabízené termíny, a vy si tak můžete již předběžně rezervovat místa. O zaměření a konečné ceně budete dodatečně informování. Děkujeme za pochopení.

Krajské kolo Nerf ligy v Bruntále

08.12.2017 Nejlepší týmy z okresních kol se ve dnech 1. a 2. 2017 setkaly v druhém ročníku krajského kola NERF LIGY v Bruntále. Souboje začaly již v pátek, kdy do Bruntálu přijela družstva z Karviné a z Kopřivnice. A tak se podařilo odehrát část turnaje ještě tentýž den. I když se hrálo do pozdních večerních hodin, únava se na soutěžících vůbec neprojevila. Touha porazit soupeře byla silnější a hnala všechny do útoku.
 Druhý den se pokračovalo již od brzkého rána, kdy dorazily i týmy z Frýdku Místku. V mladší kategorii do 13ti let se utkalo celkem deset družstev, rozdělených do dvou skupin A a B, tabulkovým systémem každý s každým. Do semifinále se nakonec probojovaly Kokosové a Žížaly z Kopřivnice a Rebelové a Retardi z Karviné. Na pozici nejlepších vystoupali Rebelové ve složení Klopec Richard, Stuchlík Jan a Reicher Rastislav. Ve starší kategorii od 13ti let se spolu utkaly pouze tři družstva Střelci z Karviné, Nerfáci z Frýdku Místku a vicemistři z loňského roku (tehdy ještě z kategorie mladších) Panteři z Bruntálu. Panteři využili svých zkušeností z národního kola a svým soupeřům nedali nejmenší šanci. Ve složení Skalický Roman, Oltyán Dominik a Grofek Roman si zaslouženě odnesli cenu nejvyšší.
 I přes absenci ostravských družstev, která se předem omluvila, sportovní duch a touha zvítězit vládly v tělocvičně jedné základní školy v Bruntále. A jak už tomu ve sportu bývá, na jedné straně neskrývaná radost i slzy zklamání na straně poražených jsme zahlédli na palubovce. Ceny útěchy všem nakonec rozzářily úsměvy na tváři, což bylo největší odměnou pro pořadatele. Vítězům přejeme hodně přesnou mušku v národním kole, které se bude konat začátkem nového roku 2018 v Ivančicích.