Novinky

31.01.2019 Pololetní a jarní prázdniny

V pátek 1. února 2019 jsou pololetní prázdniny a v týdnu 4. - 8.3. jarní prázdniny. Upozorňujeme, že se v těchto termínech zájmové útvary (kroužky) nekonají.

07.01.2019 Schválené rozpočty a střednědobé výhledy přísp.organizací

Schválené rozpočty a střednědobé výhledy příspěvkových organizací města najdete v odkaze http://www.mubruntal.cz/prispevkove-organizace/os-54803/p1=82124

25.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V odkaze DOKUMENTY naleznete "Informační povinnost GDPR", kde získáte informace o ochraně osobních údajů. V odkaze KONTAKTY je uveřejněno jméno pověřence pro ochranu os.údajů.

23.04.2018 Zrušení čarodějnických nočních hrátek

Vážení návštěvníci, čarodějnické noční hrátky, které byly plánované na 27.4.2018, jsme museli z organizačních důvodů zrušit. Děkujeme za pochopení.

Krajské kolo Nerf ligy v Bruntále

08.12.2017 Nejlepší týmy z okresních kol se ve dnech 1. a 2. 2017 setkaly v druhém ročníku krajského kola NERF LIGY v Bruntále. Souboje začaly již v pátek, kdy do Bruntálu přijela družstva z Karviné a z Kopřivnice. A tak se podařilo odehrát část turnaje ještě tentýž den. I když se hrálo do pozdních večerních hodin, únava se na soutěžících vůbec neprojevila. Touha porazit soupeře byla silnější a hnala všechny do útoku.
 Druhý den se pokračovalo již od brzkého rána, kdy dorazily i týmy z Frýdku Místku. V mladší kategorii do 13ti let se utkalo celkem deset družstev, rozdělených do dvou skupin A a B, tabulkovým systémem každý s každým. Do semifinále se nakonec probojovaly Kokosové a Žížaly z Kopřivnice a Rebelové a Retardi z Karviné. Na pozici nejlepších vystoupali Rebelové ve složení Klopec Richard, Stuchlík Jan a Reicher Rastislav. Ve starší kategorii od 13ti let se spolu utkaly pouze tři družstva Střelci z Karviné, Nerfáci z Frýdku Místku a vicemistři z loňského roku (tehdy ještě z kategorie mladších) Panteři z Bruntálu. Panteři využili svých zkušeností z národního kola a svým soupeřům nedali nejmenší šanci. Ve složení Skalický Roman, Oltyán Dominik a Grofek Roman si zaslouženě odnesli cenu nejvyšší.
 I přes absenci ostravských družstev, která se předem omluvila, sportovní duch a touha zvítězit vládly v tělocvičně jedné základní školy v Bruntále. A jak už tomu ve sportu bývá, na jedné straně neskrývaná radost i slzy zklamání na straně poražených jsme zahlédli na palubovce. Ceny útěchy všem nakonec rozzářily úsměvy na tváři, což bylo největší odměnou pro pořadatele. Vítězům přejeme hodně přesnou mušku v národním kole, které se bude konat začátkem nového roku 2018 v Ivančicích.