Novinky

31.01.2019 Pololetní a jarní prázdniny

V pátek 1. února 2019 jsou pololetní prázdniny a v týdnu 4. - 8.3. jarní prázdniny. Upozorňujeme, že se v těchto termínech zájmové útvary (kroužky) nekonají.

07.01.2019 Schválené rozpočty a střednědobé výhledy přísp.organizací

Schválené rozpočty a střednědobé výhledy příspěvkových organizací města najdete v odkaze http://www.mubruntal.cz/prispevkove-organizace/os-54803/p1=82124

25.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V odkaze DOKUMENTY naleznete "Informační povinnost GDPR", kde získáte informace o ochraně osobních údajů. V odkaze KONTAKTY je uveřejněno jméno pověřence pro ochranu os.údajů.

23.04.2018 Zrušení čarodějnických nočních hrátek

Vážení návštěvníci, čarodějnické noční hrátky, které byly plánované na 27.4.2018, jsme museli z organizačních důvodů zrušit. Děkujeme za pochopení.

Druhý turnaj v badmintonu

06.01.2018 V sobotu 6. 1. 2018 proběhl v pořadí již druhý turnaj amatérských hráčů v badmintonu. Akci pořádalo SVČ Bruntál. Celkem se turnaje zúčastnilo 25 hráčů, kteří podávali skvělé výkony. Tentokrát se soupeřilo v pěti kategoriích. Kategorie dívky a chlapci (mladší, starší), kategorie ženy a muži bez ohledu na věk. Hráči podávali kvalitní sportovní výkony. Vítězové i poražení byli odměněni drobnými cenami a diplomem. Plánujeme třetí turnaj, který proběhne v měsíci  březnu 2018. Tímto jste srdečně zváni.
Umístění v jednotlivých kategoriích:

                          DÍVKY                                   CHLAPCI starší                   CHALPCI mladší                 1.místo:           Tereza Rozprýmová            Radim Rozprým                   Martin Valášek           
2.místo:           Julie Good                            Tomáš Prosecký                 Štěpán Marko
3.místo:           Julie Dvořáková                   Milan Svozil                           Jan Hradil         
 

                                    ŽENY                                      MUŽI                                     
1. místo                     Ludmila Good                      Michal Hájek
2. místo                    Jitka Hájková                          Zdeněk Rozprým
3. místo                    Irena Czaschová                   Jan Franek