Novinky

31.01.2019 Pololetní a jarní prázdniny

V pátek 1. února 2019 jsou pololetní prázdniny a v týdnu 4. - 8.3. jarní prázdniny. Upozorňujeme, že se v těchto termínech zájmové útvary (kroužky) nekonají.

07.01.2019 Schválené rozpočty a střednědobé výhledy přísp.organizací

Schválené rozpočty a střednědobé výhledy příspěvkových organizací města najdete v odkaze http://www.mubruntal.cz/prispevkove-organizace/os-54803/p1=82124

25.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V odkaze DOKUMENTY naleznete "Informační povinnost GDPR", kde získáte informace o ochraně osobních údajů. V odkaze KONTAKTY je uveřejněno jméno pověřence pro ochranu os.údajů.

23.04.2018 Zrušení čarodějnických nočních hrátek

Vážení návštěvníci, čarodějnické noční hrátky, které byly plánované na 27.4.2018, jsme museli z organizačních důvodů zrušit. Děkujeme za pochopení.

Panteři přivezli do Bruntálu zlato!

10.02.2018 Přestože ve své kategorii patřili mezi nejmladší věkem, procházeli  turnajem zápas od zápasu bez porážky a bez jediného většího zaváhání. Stříbro si domů odvezl tým Novritsch z Vysočiny a na třetím místě to pak byli také kluci z Vysočiny,  s názvem Animus. A v čem že to vlastně chlapci z nerf kroužku při Středisku volného času  Bruntál soutěžili?
Oficiální kolbiště na NER FLIGU má obdélníkový tvar o minimálních rozměrech 18x9m (standartní hřiště na volejbal) a maximálních rozměrech 28x15m ( hřiště na basketbal). Hranice a střed kolbiště jsou označena čárou, v polovině kratších stran kolbiště jsou umístěny terče, které jsou vzdáleny 2m od čáry. Terč má otvor s průměrem 35 cm a je upraven tak, aby vstřelený náboj zůstal vevnitř. Střed terče je umístěn ve výšce 1,4 – 1,6m. Kolbiště je rozděleno na dvě poloviny. Na hřišti je rozmístěno 4-6 překážek, s tím, že jedna může být středová. Překážky rozmisťují rozhodčí před turnajem podle vlastního uvážení a v rámci právě probíhajícího turnaje se nesmí posouvat. Překážka musí být umístěna nejméně 1 m od hranic. Místní turnaj NERFligy rozhodují nejméně tři rozhodčí (1 hlavní, dva postranní), oblastní turnaj nejméně 4 rozhodčí z nichž nejméně jeden je certifikovaný rozhodčí NERFLigy. Finálové souboje celostátního finále rozhoduje 7 rozhodčích (1 hlavní, 6 postranních). Za Bruntál se účastnil rozhodčí Mgr. Jan Franek. Turnaj NERFLigy se skládá z jednotlivých „soubojů“. Souboj mezi dvěma tříčlennými týmy má dva poločasy, jeden poločas trvá 3 minuty čistého času. Finále se mohou zúčastnit týmy postupující z oblastních kol dle postupového klíče v souladu s propozicemi.
Klukům pod vedením Bohuslava Jančíka srdečně gratulujeme !