Novinky

07.01.2019 Schválené rozpočty a střednědobé výhledy přísp.organizací

Schválené rozpočty a střednědobé výhledy příspěvkových organizací města najdete v odkaze http://www.mubruntal.cz/prispevkove-organizace/os-54803/p1=82124

25.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V odkaze DOKUMENTY naleznete "Informační povinnost GDPR", kde získáte informace o ochraně osobních údajů. V odkaze KONTAKTY je uveřejněno jméno pověřence pro ochranu os.údajů.

23.04.2018 Zrušení čarodějnických nočních hrátek

Vážení návštěvníci, čarodějnické noční hrátky, které byly plánované na 27.4.2018, jsme museli z organizačních důvodů zrušit. Děkujeme za pochopení.

27.03.2018 Příměstské tábory 2018

Vzhledem k tomu, že se hromadí dotazy ohledně příměstských táborů pro tento rok, přinášíme informace. SVČ Bruntál zažádalo o příspěvek na příměstské tábory MAS Hrunbý Jeseník. Tábory by tak měly být levnější, a každý turnus s nějakým zaměřením. Konečná výše schváleného příspěvku není ještě známá, takže v tuto chvíli zveřejňujeme nabízené termíny, a vy si tak můžete již předběžně rezervovat místa. O zaměření a konečné ceně budete dodatečně informování. Děkujeme za pochopení.

IV. Turnaj v badmintonu

12.05.2018 V sobotu 12. 5. 2018 proběhl v pořadí již čtvrtý turnaj amatérských hráčů v badmintonu. Celkem se turnaje zúčastnilo 33 hráčů. Konkurence byla opět vysoká, což se odráželo na výkonech hráčů. Soupeřilo se v 5 kategoriích. Dopoledne se soutěžilo v kategorii dívky, chlapci mladší a chlapci starší. V odpoledních hodinách probíhala soutěž v kategorii žen a mužů. Vítězové i poražení byli odměněni drobnými cenami, diplomem a nejlepší i medailemi. V tomto školním roce to byl poslední turnaj organizovaný pro širokou veřejnost. Již nyní se můžete těšit na srpen 2018, kdy opět zahájíme sezonu a turnaje v badmintonu, proto sledujte webové stránky SVČ.

Umístění v jednotlivých kategoriích:
 
                                     DÍVKY                             CHLAPCI starší        CHLAPCI mladší                 
1. místo:                    Julie Good                       Jan Župka                   Jan Hradil
2. místo:                    Eliška Good                    Radim Rozprým         Štěpán Marko
3. místo:                    Tereza Rozprýmová       Milan Svozil                 Jiří Linet
 
 
                                    ŽENY                                                     MUŽI
1. místo:                   Barbora Sanitráková                           Miroslav Hadámek  
2. místo:                   Jitka Hájková                                        Michal Hájek
3. místo:                   Lucie Kusáková                                   Zdeněk Rozprým