Novinky

11.03.2020 Uzavření SVČ Bruntál

Vážení rodiče, účastníci našich aktivit, na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, Č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN, je činnost SVČ Bruntál přerušena do odvolání.

12.02.2020 Vyjádření k chřipkovým prázdninám

V posledních dnech se množí dotazy ohledně činnosti kroužků v případě vyhlášení chřipkových prázdnin ve školách. SVČ funguje v jiném režimu než základní školy, a činnost tedy není ničím omezena. V případě, že by u konkrétního kružku došlo ke změně, budou rodiče informováni emailem nebo přes sms.

20.11.2019 Schválené rozpočty a střednědobé výhledy přísp.organizací

Schválené rozpočty a střednědobé výhledy příspěvkových organizací města najdete v odkaze https://www.mubruntal.cz/zakon%2Dc%2D250%2D2000%2Dsb%2Do%2Drozpoctovych%2Dpravidlech%2Duzemnich%2Drozpoctu/ds-45076/p1=82113

Workshopy v rámci projektu

02.11.2019 V měsíci září a říjnu proběhly premiérově workshopy z projektu EU „Vím, kam mám jít“  na ZŠ Petrin a ZŠ Okružní v Bruntále, a v ZŠ VrbnO pod Pradědem a ZŠ nám.Sv. Michala 17, Vrbno p.P. Workshopy byly zahájeny prezentací povolání TRUHLÁŘ a KOSMETIČKA, jejichž zástupci se nám věnovali po celý den. Děti měly možnost seznámit se s představovaným řemeslem, jak v teoretické, tak i v praktické rovině. Žáci  6. – 9. tříd se postupně dozvěděli o práci se dřevem a pak měli možnost si něco z připravovaných polotovarů vyrobit, kosmetička je naučila jednoduchou masáž obličeje. Pracovní aktivity sklidily u dětí velký ohlas.
V příštích workshopech nás čeká ŠVADLENA a  VODAŘ.
Pokud se chcete dozvědět více o projektu, kterého se účastní Vaše děti, přijďte za námi na setkání – Motivační skupiny, která se konají každý měsíc. O jejich konání se dozvíte vždy včas od kariérových poradců, výchovných poradců Vaší základní školy nebo realizačního týmu projektu.