Novinky

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

26.08.2020 Přihlašování do kroužku spuštěno

Na stránkách máme zveřejněnou vetšinu kroužků pro školní rok 2020/2021 a je tak již spuštěno online přihlašování. Pokud ještě nemáte klientské centrum, stačí u konkrétního kroužku rozkliknout "chci se přihlásit online" a stránky vás přesměrují k jednoduché registraci.

29.07.2020 Pracovní příležitosti

Aktualizovali jsme nabídku pracovních příležitostí. Více informací v záložce.

Mimořádné opatření KHS MSK - zrušení kroužků

01.10.2020 Vážení rodiče, účastníci našich aktivit,
na základě Mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě, Mimořádné opatření č.26/2020 je zakázána osobní přítomnost dětí, žáků, studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Ruší se tak veškerá zájmová činnost probíhající jak v prostorách SVČ, tak i kroužky, které se konají na jiných místech. Opatření je platné od 5.10. do 18.10.2020.
Budeme rádí, když nám zachováte přízeň, a po skončení mimořádného opatření opět rozjedeme všechny kroužky. Zároveň upozorňujeme, že je stále možné se do kroužků přihlašovat. Informace vám rádi podají pracovníci SVČ Bruntál.

O změnách Vás budeme informovat.
SVČ Bruntál