Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Mimořádné opatření KHS MSK - zrušení kroužků

01.10.2020 Vážení rodiče, účastníci našich aktivit,
na základě Mimořádného opatření Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě, Mimořádné opatření č.26/2020 je zakázána osobní přítomnost dětí, žáků, studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Ruší se tak veškerá zájmová činnost probíhající jak v prostorách SVČ, tak i kroužky, které se konají na jiných místech. Opatření je platné od 5.10. do 18.10.2020.
Budeme rádí, když nám zachováte přízeň, a po skončení mimořádného opatření opět rozjedeme všechny kroužky. Zároveň upozorňujeme, že je stále možné se do kroužků přihlašovat. Informace vám rádi podají pracovníci SVČ Bruntál.

O změnách Vás budeme informovat.
SVČ Bruntál