Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Aktuální informace - úhrada zápisného

29.10.2020 Vážení rodiče, členové kroužků,
jak jste jistě zaznamenali, ani od 2.11.2020 nebudou otevřené školy a stejně tak i SVČ a DDM v celé republice. Velice si vážíme vašeho zájmu o naše aktivity a jsme připraveni činnost obnovit, jakmile to bude možné. V současné době se hromadí dotazy ohledně zápisného, které by mělo být uhrazeno do 31.10.2020. Tak jako v minulém škol.roce, budeme i nyní zápisné krátit dle skutečně realizovaných hodin. Pokud máte tedy již zápisné uhrazeno, převede se podstatná částka, popř.celé zápisné na druhé období. V případě, že jste zatím zápisné nehradili, nic se neděje. Pokud se podaří kroužky do konce roku rozjet, dostanete pak aktuální informaci jakou částku uhradit.   

Pokud budete hledat inspiraci pro zkrácení volného času, doporučujeme navštívit stránku www.mitkamjit.cz, která je společným projektem SVČ a DDM v celé republice. Nově je spuštěna záložka https://mitkamjit.cz/KAZ, kde si můžete požádat o online doučování v různých předmětech dle nabídky.

V budoucích dnech nabídneme také podobnou soutěž jako na jaře – denní výzvy. Informace přidáme v nejbližších dnech.

Přejeme pevné nervy a hodně zdraví

SVČ Bruntál


  ''