Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Náměty pro volný čas - soutěže

06.11.2020 Milí přátelé a kamarádi,
i v této těžké situaci nezahálíme a jsme zde pro vás. Vzhledem k tomu, že nemůžeme pokračovat v naší běžné činnosti, připravili jsme si pro vás pár námětů k trávení volného času.
Zažíváte občas nudu? Od pondělí 9. 11. 2020 startují opět naše speciální denní výzvy! Každý pracovní den zveřejníme našich webových stránkách, na Facebooku a na Instagramu jednoduchý zábavný úkol. Zpracování jednotlivých úkolů mohou zájemci posílat do neděle, 20:00 hod.  Řešení úkolů zveřejníme vždy v pondělí. Účastníky, kteří jich splní nejvíce do 29.11.2020, odměníme věcnými dárky. Těšíme se na vaše výsledky.
 
Zároveň s námi rozjíždí výzvy také naši kariéroví poradci v rámci projektu Vím, kam mám jít.
Jejich výzvy budou zaměřené na zájem o budoucí studium řemesel. Pravidelně budou zveřejňovat každé pondělí zábavné výzvy na  FB: Vím, kam mám jít.
Na výzvu č. 1 se můžete těšit 9. 11. 2020. Výherci budou informováni v pátek 13. 11. 2020 a můžou se těšit na zajímavé ceny.
Další výzvy se budou připravovat ve stejných týdenních cyklech po dobu nouzového stavu.
Účastníci projektových výzev se mohou inspirovat zážitky, které získali na našich workshopech. Nezoufejte, do výzev se mohou zapojit i ostatní žáci 1. a 2. stupně ZŠ v Bruntále.
 
V případě jakýchkoliv dotazů jsme pro vás k dispozici.
 
Tým pedagogů a kariérových poradců SVČ Bruntál
 
 
 
Společně s denními výzvami vyhlašujeme také FOTOGRAFICKOU SOUTĚŽ, která se spustí 10.11.2020 a mohou se ji zúčastnit žáci ZŠ, SŠ a také dospělí. Soutěžit můžete ve 3 tématech:

  • I. Téma: Podzimní zátiší nebo dekorace
  • II. Téma: Podzimní příroda
  • III. Téma: Fotografie zvířat
Fotografie zasílejte pouze na email: svcvyzva@gmail.com, v předmětu musí být uvedené: u žáků - FOTO-SOUTĚŽ, číslo tématu, jméno, stupeň a typ školy
u dospělých – FOTO-SOUTĚŽ, číslo tématu, jméno, věk
Propozice soutěže naleznete v příloze, na našich webových stránkách, facebooku a na instagramu od 10.11.2020.