Novinky

23.04.2018 Zrušení čarodějnických nočních hrátek

Vážení návštěvníci, čarodějnické noční hrátky, které byly plánované na 27.4.2018, jsme museli z organizačních důvodů zrušit. Děkujeme za pochopení.

27.03.2018 Příměstské tábory 2018

Vzhledem k tomu, že se hromadí dotazy ohledně příměstských táborů pro tento rok, přinášíme informace. SVČ Bruntál zažádalo na příměstské tábory MAS Hrunbý Jeseník. Tábory by tak měly být levnější, a každý turnus s nějakým zaměřením. Konečná výše schváleného příspěvku není ještě známá, takže v tuto chvíli zveřejňujeme nabízené termíny, a vy si tak můžete již předběžně rezervovat místa. O zaměření a konečné ceně budete dodatečně informování. Děkujeme za pochopení.

09.01.2018 Schválené rozpočty a střednědobé výhledy přísp.organizací

Schválené rozpočty a střednědobé výhledy příspěvkových organizací města najdete v odkaze http://www.mubruntal.cz/prispevkove-organizace/os-54803/p1=82124

15.08.2017 Nabídka kroužků na školní rok 2017/2018

V sekci kroužky naleznete nabídku kroužků na školní rok 2017/2018. Informace budeme ještě průběžně aktualizovat a doplňovat, ale již nyní je možné se elektronicky přihlašovat.

V Bruntále proběhlo krajské kolo Nerf ligy

22.01.2017 V neděli 22.1.2017 se konalo historicky první krajské kolo Nerf ligy v Bruntále. Akci pořádalo SVČ Bruntál, které je zároveň krajským koordinátorem tohoto sportu.
Do Bruntálu se sjely družstva z Karviné, Kopřivnice a také družstvo z Bruntálu. Celkem se krajského kola účastnilo 8 družstev v mladší kategorii a dvě družstva starší kategorie. Družstva jsou tří členná, hraje se 2 x 3 minuty. Cílem hry je vyřadit spoluhráče a zasáhnout terč protivníka.
Turnaj probíhal v klidné a přátelské atmosféře, hráči byli rozděleni na dvě skupiny. Hrálo se nejprve v základních skupinách, následně semifinále a finále.
Ve finále rozhodly až rozstřely, a to jak o první místo, tak o třetí místo. V boji o první místo rozhodl jeden jediný bod, v boji o třetí místo potom body dva.
Tři družstva postupují do celostátního finále, které se uskuteční 18.2.2017 v Ivančicích. Bruntál bude mít na tomto finále dva rozhodčí a dokonce i své družstvo.

Výsledky mladší kategorie:

  1. Panteři - Bruntál
Dominik Oltyán, Roman Skalický, Radek Grofek
 
  1. Nerf – Kopřivnice
Jakub Berka, Maddie Hidson, Adriana Karasová
 
  1. Global Elite – Kopřivnice
Lukáš Marek, Emanuel Hidalgo, Jiří Hanzelka
 
Ve starší kategorii zvítězilo družstvo z Kopřivnice ve složení:

Michal Duba, Petr Harabiš, Lukáš Jakubec

Vítězná družstva obdržela diplomy a věcné ceny – nerfky, stolní hry, flash, všichni hráči potom drobné odměny a balíčky s občerstvením.
SVČ pro skupinu, která momentálně nehrála, připravilo prohlídku naší stanice s výkladem a také společné hry na sále. Děti tuto aktivitu velmi přivítaly.
Hráči odjížděli spokojení a natěšení na finálové kolo s přesvědčením, že náš kraj se umístí na nejvyšší metě.
Poděkování patří městu Bruntál, které přispělo na ceny pro soutěžící, Nerf lize, která se také podílela na krásných cenách pro soutěžící, pořadatelům a rozhodčím ze všech měst, které se turnaje účastnili.