Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Výsledky podzimní fotografické soutěže

16.12.2020 Milí přátelé, kamarádi, přinášíme vám výsledky naší podzimní fotografické soutěže, ve které jste mohli i vy rozhodovat o ceně diváků.
Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným za krásné fotografie, které nám poslali.
Porota složená ze zaměstnanců SVČ Bruntál hlasovala a vybrala z každého tématu a kategorie jednu vítěznou fotografii.
 
Zde jsou výsledky:
I.        TÉMA
ZŠ - Konečný Štěpán
SŠ – X (nebyla poslána žádná fotografie)
D – Čunderle Pavel
 
II.       TÉMA
ZŠ – Sedláček Lukáš
SŠ – Netušilová Veronika
D – Pospíšilová Veronika
 
III.      TÉMA
ZŠ – Schmidtová Elena
SŠ – X (nebyla poslána žádná fotografie)
D – Kučera František
 
Cena diváků (hlasování na Facebookových stránkách): Barbora Čapkovičová
 
Výhercům blahopřejeme k výhře a žádáme je, aby si vyzvedli své drobné ceny v kanceláři pedagogů na SVČ Bruntál, Školní 2 (1. patro).  Tyto ceny bude možné vyzvednout ve dnech 17.12., 18.12. nebo 21.12.2020. Později je možnost vyzvednutí až po Novém roce. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu (svcvyzva@gmail.com) nebo na telefonním čísle: 736 534 747.
 
Děkujeme a přejeme Všem krásné prožití vánočních svátků.
 
Tým SVČ Bruntál