Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Vyhlášení soutěže o nejhezčího a největšího sněhuláka

12.02.2021 Vážení účastníci soutěže se sněhuláky,
rádi bychom Vám všem poděkovali za krásné fotografie a výtvory, které jste nám poslali. Porota složená ze zaměstnanců SVČ Bruntál hlasovala a vybrala celkem 4 vítězné sněhuláky. Přes facebookové stránky se hlasovalo o cenu diváků. Zde po těžkém souboji vyhrál 1 sněhulák.
 
Zde jsou výsledky:
Největší sněhulák
- Bába sněhulačka (p. Čunderle)
- A. Čechová s tatínkem
Nejhezčí sněhulák
 - MŠ Opava, 17. listopadu
Speciální cena: Originální nápad
 - „Přepadení! – Vrať mi ty běžky!“ (M. a Š. Koneční)
Cena diváků:
 - S. Musilová
 
Výhercům blahopřejeme k výhře a žádáme je, aby si vyzvedli své ceny v kanceláři pedagogů na SVČ Bruntál, Školní 2 (1. patro). Tyto ceny bude možné si vyzvednout od 15. 2. 2021 do 28. 2. 2021. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu (dominika.kulasova@svcbruntal.cz) nebo na telefonním čísle: 736 534 747.
 
Tým SVČ Bruntál