Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Vyhlášení soutěže o nejzajímavější zimní stavbu

10.03.2021 Vážení účastníci soutěže o nejzajímavější zimní stavbu z ledu nebo sněhu, rádi bychom Vám všem poděkovali za krásné fotografie Vašich výtvorů, které jste nám poslali. Porota složená ze zaměstnanců SVČ Bruntál hlasovala a vybrala celkem 2 vítězné stavby. Přes facebookové stránky se hlasovalo o cenu diváků.

Zde jsou výsledky:
Cena diváků: Veronika Horelicová
Nejzajímavější stavba: Klára Vašíčková
Nejoriginálnější stavba: Anička Jurovicová
 
Výhercům blahopřejeme k výhře a žádáme je, aby si vyzvedli své ceny v kanceláři pedagogů na SVČ Bruntál, Školní 2 (1. patro). Tyto ceny bude možné si vyzvednout od 11. 3. 2021 do 19. 3. 2021. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu (marketa.sustrova@svcbruntal.cz) nebo na telefonním čísle: 737 286 395.
 
Tým SVČ Bruntál