Novinky

23.05.2021 Rozvolnění opatření

Vážení rodiče, v rámci aktuálního rozvolnění se již může v SVČ uskutečňovat činnost. O možnostech konání jednotlivých kroužků budete informováni vedoucím.

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku. Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

Celé Česko čte dětem - sbírka knih

18.03.2021 SVČ Bruntál společně s Městem Bruntál vyhlásilo sbírku knih pro děti a mládež. Válí se Vám doma knížka, kterou už nečtete? Je Vám líto ji vyhodit? Tak udělejte dobrý skutek a darujte knihu do sbírky k akci: Celé Česko čte dětem. Sbírka se koná od 9.3.2021 do 21.4.2021.
Darované knihy poputují na dětská oddělení do okolních nemocnic a také do ordinací dětských lékařů.
Místo, kam můžete darovat knížky: Městská policie v Bruntále (nám. Míru 70, Bruntál). Zde je nachystaná barevná krabice, do které knížky můžete dát.

Rádi bychom poděkovali Městské knihovně Bruntál, která nám již několik knih darovala.
Vám ostatním, kteří se do sbírky zapojíte, také DĚKUJEME.

V případě dotazů kontaktujte: dominika.kulasova@svcbruntal.cz / tel.: 736 534 747