Novinky

02.03.2017 Nabídka letních táborů

Nabídka letních táborů je kompletní. Vybrat si můžete v záložce tábory. Pozor! U některých táborů je kapacita omezena!

18.10.2016 Spuštění nového webu

Dnes byl oficiálně spuštěn nový web SVČ Bruntál. Nové stránky vám usnadní a zpřehlednili výběr a přihlašování do kroužků a akcí.

29.09.2016 Nerf Kroužky

První zahajovací schůzka všech Nerf kroužků se uskuteční v úterý 4.10.2016 v 15 hod. v prostorách SVČ na Petrině. Od dalšího týdne budou již další setkání s drobnými úpravami v plánovaných termínech.

Nabídka letních táborů 2017

22.02.2017 Přinášíme kompletní nabídku táborů pro léto 2017.Na výběr máte letos 5 pobytových táborů a 7 příměstských. Přihlášení můžete udělat lehce online, odkaz u konkrétního tábora Vás navede k přihlášení nebo registraci v našem klientském centu, kde vyplníte potřebné. Do 2- 3 dnů vám na email příjde vygereovaná přihláška ve formátu PDF, kterou je potřeba podepsanou odevzdat u nás v SVČ. V případě, že nemáte možnost tisku, vytiskneme vám ji u nás na počkání. U pobytových táborů je ještě potřeba dodat "Posudek o zdravotní způsobilosi k účasti na zotavovací akci", který je ke stažení níže. Upozorňujeme na možnost čerpání příspěvku na zotavovaci akce od zaměstnavatelů a některých pojišťoven.

Posudek_o_zdravotni_zpusobilosti_ditete_k_ucasti_na_zotavovaci_akci.pdf