Novinky

23.05.2021 Rozvolnění opatření

Vážení rodiče, v rámci aktuálního rozvolnění se již může v SVČ uskutečňovat činnost. O možnostech konání jednotlivých kroužků budete informováni vedoucím.

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku. Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

On-line workshop MASÉRKA (květen 2021)

12.05.2021 V květnu se stala součástí našeho projektu „Vím, kam mám jít“ paní masérka Ladislava Lančiová. Je to již devatenáctý lektor, který našim dětem představil své řemeslo a může je inspirovat při výběru jejich budoucích profesí.
Dozvěděli jsme se o ní, jak to vypadá v masérském salonu a také, co vše je tady nutné dodržovat – od předpisů úřadů přes důkladnou hygienu či přesné pracovní postupy.
Seznámila nás například s různými technikami i pomůckami, které masér může používat a také, kde masér může najít své uplatnění. Žákům lektorka ukázala metody uvolnění ztuhlých ramenou a uvolnění ruky po namáhavé manuální práci. Několik žáků projevilo o studium zájem, za což lektorce a jejímu vyprávění děkujeme.