Novinky

23.05.2021 Rozvolnění opatření

Vážení rodiče, v rámci aktuálního rozvolnění se již může v SVČ uskutečňovat činnost. O možnostech konání jednotlivých kroužků budete informováni vedoucím.

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku. Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

Celé Česko čte dětem

23.05.2021 V měsíci březnu jsme společně s Městem Bruntál vyhlásili sbírku knih pro děti do nemocnic a do ordinací dětských lékařů u nás v Bruntále. Sbírka trvala něco málo přes měsíc a dohromady se posbíralo přes 300 knih a pár hraček.
Do darovaných knih se poté přidaly záložky a informační letáky, které nám poslali z organizace Celé Česko čte a poté se rozdělovalo rovným dílem. Knížky jsme v květnu darovali do 3 nemocnic – FN Olomouc, SZZ Krnov a nemocnice Opava. Každá nemocnice dostala po 60 knížkách. Další knížky jsme rozdali do ordinací dětských lékařů – MUDr. Černá, MUDr. Vašíř, MUDr. Walowicz, MUDr. Halašková a MUDr. Schubert. A jako poslední jsme obdarovali Dětské denní centrum Beruška ve Spolkovém domě Mariany Berlové.
Rádi bychom tímto poděkovali Městské knihovně Bruntál a všem, kteří se do sbírky zapojili a darovali tyto knížky. Určitě udělají radost všem dětem, které je budou číst.
Poděkování také patří dětem z fotografického kroužku, kteří nám nafotili promo fotky k této akci a zapojili se do příprav k předávání.