Novinky

23.05.2021 Rozvolnění opatření

Vážení rodiče, v rámci aktuálního rozvolnění se již může v SVČ uskutečňovat činnost. O možnostech konání jednotlivých kroužků budete informováni vedoucím.

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku. Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

Hledáme řemeslníky pro lektorování

27.05.2021 Omezení se rozvolňují a my jsme plni nadějí, že následující školní rok, bude probíhat prezenční formou. Proto už teď, pár měsíců, před zahájením šk. roku 2021/2022, dáváme na vědomost, že hledáme 10 řemeslníků, kteří budou prezentovat spolu s kariérovými poradkyněmi své řemeslo pro žáky 2. st. ZŠ v Bruntále a Vrbně pod Pradědem.
Finanční ohodnocení a přesné termíny řešíme osobně, telefonicky či elektronicky.
Jste řemeslník, který se zatím v našem projektu neprezentoval? Pak hledáme právě Vás!
Uděláte si čas ve 2 kalendářních měsících na 24 workshopů (10 x Vrbno p.P. a 14 x Bruntál)? Budete prezentovat informace o vaší práci, běžné pracovní dny, náplň práce, potřebné pomůcky a nástroje, pracovní dobu, získávání zakázek, apod. Kariérové poradkyně pak workshopy doplní o možnosti studia.
Zatím se u nás prezentovali:
automechanik, farmářka, mydlářka, instalatér, kadeřnice, kapitán a lodník, klempíř, kosmetička, kovář, kuchař, masérka, pokrývač, programátor, sklář, švadlena, truhlář, veterinář, včelařka a zahradnice.
Máme zájem o řemesla:
elektrikář, pekař, opravář zemědělských strojů, zedník, tesař, cukrář, kominík, malíř a lakýrník