Novinky

23.05.2021 Rozvolnění opatření

Vážení rodiče, v rámci aktuálního rozvolnění se již může v SVČ uskutečňovat činnost. O možnostech konání jednotlivých kroužků budete informováni vedoucím.

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku. Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

Ohlédnutí za workshopy šk.r. 2020/2021

07.06.2021 Jaký byl školní rok 2020/2021??
Za nás velice technický, naučili jsme se natáčet a stříhat videa, tvořit on-line dotazníky, moderovat a nenechat se vyvést z míry, když i u nás spadla wi-fi.
Za žáky nemůžeme hovořit, snad jim naše workshopy byly přínosné a pomohly jim při rozhodování o budoucím studiu. Řemesla jsme jim letos vybrali opravdu různorodá od voňavého mýdlaření, opravu aut, stáčení medu, operace a ochranu zvířat, až po plavbu na dopravní lodi.
Všechny lektory uvádíme na obrázku, aby nikdo nebyl ochuzen o svůj "kousek slávy" a my jim tímto ještě jednou děkujeme.