Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Nejhezčí a největší sněhulák

Vyhlašujeme soutěž o nejhezčího a největšího sněhuláka. Vaší fantazii se meze nekladou. Nejhezčí sněhulák může být vyroben z papíru, kartonu, keramiky či jakéhokoliv jiného materiálu. Také se může upéct nebo namalovat. No a největší sněhulák se přece bude muset uválet ze sněhu či z bláta (když nebude přát počasí). Záleží jen a jen na vás.
Tak hurá do toho a tvořte.
Fotografie vašich výtvorů s vašim jménem prosím pošlete na email: svcvyzva@gmail.com nebo facebook: Středisko volného času Bruntál, příspěvková organizace či na instagram: svc_bruntal.
Pokud budete chtít, můžete výrobky od 11.1.2021 přinést i k nám na SVČ.
Poté vybereme 1x nejhezčího a 1x největšího sněhuláka a také vyhlásíme i cenu diváků, kde se bude hlasovat na našich facebookových stránkách.
Na výherce čeká drobná odměna.

Kód 105110
Název Nejhezčí a největší sněhulák
Termín konání 06.01.2021 00:00 - 31.01.2021 00:00
Místo konání Petrin
Hlavní vedoucí Dominika Kulašová
Věková skupina 0-99 let