Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Bezkontaktní akce pro veřejnost

Přátelé, kamarádi, vzhledem k prodloužení nouzového stavu a uzavření našeho střediska, jsme si pro vás všechny připravili různé bezkontaktní akce a hry, které slouží k pobavení, k poznání, k odreagování, k ověření znalostí a možnému pobytu na čerstvém vzduchu.
Ke každé aktivitě obdržíte informace, abyste přesně věděli, co a jak.
U určitých aktivit budou výherci losováni a následně i odměněni drobnými cenami.
Začínáme již tuto středu a poté, každý další následující týden budeme přidávat další a další aktivity.
Tak snad se těšíte a zapojíte se.

Kód 105111
Název Bezkontaktní akce pro veřejnost
Termín konání 01.01.2021 00:00 - 28.02.2021 00:00
Místo konání Petrin
Hlavní vedoucí Dominika Kulašová
Věková skupina 0-99 let