Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Soutěž o nejzajímavější zimní stavbu

Vyhlašujeme soutěž o nejzajímavější zimní stavbu z ledu nebo sněhu. Může to být například hrad, iglú, socha (zvířat nebo postav), ale NÉ sněhulák. Vaši fantazii se meze nekladou, ale musí to být Vaše dílo! Fotografie výtvorů s Vašim jménem posílejte na e-mail: marketa.sustrova@svcbruntal.cz nebo do zprávy na Facebook: Středisko volného času Bruntál, příspěvková organizace či na instagram: svc_bruntal.
I u této akce bude hlasování přes Facebook (vítěz dostane cenu diváků).

Kód 105118
Název Soutěž o nejzajímavější zimní stavbu
Termín konání 10.02.2021 17:00 - 28.02.2021 20:00
Místo konání Petrin
Hlavní vedoucí Markéta Šustrová
Věková skupina 0-99 let