Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Hra na písmena

Jedná se o hru, kdy musíte vyjmenovat co nejvíce věcí na písmeno A. Začnete na startu a podle šipek budete postupně vyjmenovávat. (zvířata, ovoce..) Na každém políčku byste měli strávit maximálně 2 minuty. Můžete se zapojit i s celou rodinou! Pokud budete chtít, slova můžete i vypisovat a následně nám je zaslat. Pokud budete mít u většiny více jak deset slov, můžete se těšit i na odměnu! Hrát můžete do 23. 02. 2021 a odpovědi zasílat na Facebook: středisko volného času Bruntál, p.o , Instagram: svc_bruntal nebo na email: irena.dostalova@svcbruntal.cz

Kód 105122
Název Hra na písmena
Termín konání 17.02.2021 12:00 - 23.02.2021 20:00
Místo konání Petrin
Hlavní vedoucí Irena Dostálová
Sraz účastníků Online
Vybavení na akci Hra, papír, tužka