Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Nabídka pro školní kolektivy

Nabídka pro školní kolektivy je soubor soutěží pro dětí z mateřských, základních, speciálních a středních škol.

Adopce zvířat
- pokud vaše třída adoptuje zvíře u nás na SVČ, tak si můžete vybrat ekoprogram zdarma

Velká chlebová soutěž
- děti přinesou suché pečivo na SVČ označené třídou a školou. My vše zvážíme, zapíšeme k vaší třídě. 3 vítězné třídy si mohou vybrat ekoprogram zdarma.

Soutěž o nejaktivnější třídu
- pokud se budou vaše děti účastnit našich akcí, ať už jsou to klikačky, online tvoření, testy, soutěže, hledačky a podobné akce a nahlásí, do které třídy chodí a školy, zase je zapíšeme do tabulky a 3 třídy s nejvíce aktivními dětmi získá ekoprogram zdarma.

Sbírej, třiď a recykluj
Přineste starý papír na SVČ, označte ho jménem, třídou a školou. My vše zvážíme a zase zapíšeme do tabulky. 3 vítězné třídy získají ekoprogram o třídění papíru, kde si vyrobíme ruční papír.

v případě zájmu kontaktujte: Marcela Rozprýmová, 737 286 396, marcela.rozprymova@svcbruntal.cz

Kód 105127
Název Nabídka pro školní kolektivy
Termín konání 01.03.2021 00:00 - 15.05.2021 00:00
Místo konání Petrin
Hlavní vedoucí Marcela Rozprýmová
Věková skupina 3-26 let