Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Keramické tvoření doma X. týden

To, že nemůžeme navštěvovat kroužek keramiky, jak děti, tak dospělí, nemusí být smůla. Připravili jsme si pro Vás balíčky s keramickou hlínou a pomůckami, abyste mohli tvořit i doma. Balíček si vždy v daném termínu vyzvednete a doma poté výrobek vytvoříte. Následně výtvor přinesete zpět na SVČ, kde Vám ho v peci vypálíme - poté si hotový výrobek vyzvednete.
Každý týden zde bude zveřejněný letáček, kde bude uvedené téma výrobku, který byste měli vytvořit.
X. týden: Balíček si můžete vyzvednout v termínu 3.5. - 7.5.2021 a tentokrát bude tématem zvonkohra.

K některým výrobkům budou připraveny i fotopostupy či videopostupy, dle kterých se můžete inspirovat. Tyto postupy budou dostupné na našem YouTube kanálu - svcbruntal.

Kód 105128
Název Keramické tvoření doma X. týden
Termín konání 03.05.2021 10:00 - 07.05.2021 00:00
Místo konání Petrin
Hlavní vedoucí Irena Dostálová
Věková skupina 0-99 let
Sraz účastníků doma
Vybavení na akci balíček (keramická hlína, pomůcky) + utěrka (stará, která se může zničit)
V ceně zahrnuto balíček
Cena 70,- Kč