Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Mezinárodní den tance

Blíží se nám Mezinárodní den tance. Proto jsme připravili akci, díky které můžete roztancovat Bruntál.
A CO BUDE POTŘEBA UDĚLAT?
- natočte video, jak tancujete kdekoliv v Bruntále (můžete tancovat sami, s rodinou nebo kamarády - je to jen na Vás)
- video by mělo být dlouhé max. 10 sekund
- natáčet můžete v termínu od 6.4.2021 do 25.4.2021
- písnička, na kterou budete tancovat je: Aaron Smith - Dancin (KRONO Remix) : https://www.youtube.com/watch?v=0XFudmaObLI&ab_channel=TheSoundYouNeed
- hotové video posílejte na e-mail (dominika.kulasova@svcbruntal.cz) nebo do zprávy na facebook či instagram

A CO SE BUDE DÍT?
Vaše videa sestříháme a spojíme je do jednoho velkého tanečního videa, které zveřejníme na Mezinárodní den tance ve čtvrtek 29.4.2021.

Tak co, zapojíte se? :-)

Kód 105147
Název Mezinárodní den tance
Termín konání 29.04.2021 00:00 - 20:00
Místo konání Petrin
Hlavní vedoucí Dominika Kulašová
Věková skupina 0-99 let
Sraz účastníků kdekoliv, kde můžete tancovat