Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Výstup na Uhlířský vrch

Devatenáctý ročník tradičního výstupu na bruntálskou dominantu. Každý účastník obdrží pamětní list a pohlednice. Po celou dobu bude otevřen kostel Panny Marie Pomocné, podle možností a nařízení vlády ČR.
Čeká na Vás bezkontaktní a bezdotyková stezka v aleji a "do sopky".
U kostela budou stanoviště na připomenutí - MEZINÁRODNÍHO DNE ČERVENÉHO KŘÍŽE.

!! V případě nepříznivého počasí se akce nekoná !!

Kód 100112
Název Výstup na Uhlířský vrch
Termín konání 08.05.2021 14:00 - 16:00
Místo konání Uhlířský vrch
Hlavní vedoucí Marcela Rozprýmová
Věková skupina 0-99 let
Sraz účastníků Altán na začátku lipové aleje