Novinky

05.01.2021 Úhrady kroužků za 2.pol.

Važení rodiče, ve 2.pol. se hradí úhrada za kroužky v předepsané výši. Pokud jste zápisné uhradili v 1.pol., je celá částka převedena do tohoto roku a hradit již nemusíte! Případné vratky za neuskutečněné kroužky se budou provádět na konci školního roku. Děkujeme za pochopení.

04.12.2020 Fotosoutěž-hlasování FB

Přátelé, kamarádi, na našem FB (https://www.facebook.com/svcbruntal) probíhá hlasování fotografické soutěže. Cenu veřejnosti obdrží fotografie s největším počtem „to se mi líbí“. Fotografie jsou zařazené do 3. témat: I. Podzimní zátiší nebo dekorace, II. Podzimní příroda, III. Fotografie zvířat. Soutěží se ve 3 kategoriích - žáci ZŠ, SŠ a dospělí. Podívejte se na fotografie, které nám byly zaslány a dejte "like" těm, které se vám nejvíce líbí. Hlasování bude ukončeno v neděli 13.12.2020.

18.09.2020 Zahájení kroužků

I přes přibývající případy COVID-19 v Bruntále, zahajuje SVČ činnost dle plánu. Účastníci, kteří nemají nařízenou karanténu, mohou přijít na zahajovací schůzky při dodržení platných nařízení. V SVČ je tedy nutné mít zakrytá ústa rouškou a při vstupu si dezinfikovat ruce. Kroužky, mimo taneční a sportovní, budou probíhat také v rouškách.

Zvíře v kostce

ZVÍŘE V KOSTCE aneb PLYŠOVÝ TRENAŽÉR
 
Chcete doma chovat zvíře, ale nevíte jestli Vaše dítě je dost velké na to, aby zvládlo péči o něj? Chcete si vyzkoušet, jaké to je chovat zvíře, ale živé zatím nechcete? Proto jsme si pro Vás připravili aktivitu  - ZVÍŘE V KOSTCE.


 

Co obsahuje plyšový trenažér?
- krabici s magnetickými obrázky
- plyšáka daného zvířete (králík, morče),
v přípravě je činčila, kreček a potkan
- pracovní sešit

Co je cílem plyšové trenažéra?
- zjistit, jaké to je mít doma zvíře a starat se o něj

Co získáte, když se zvládnete postarat o zvíře v kostce?
- certifikát na jméno dítěte


Zvíře v kostce se pronajímá na týden (po - ne) a cena je 200,- Kč.
Pro více informací kontaktujte:
marcela.rozprymova@svcbruntal.cz
tel.: 737 286 396